Наші спортсмени отримали медальйони від британського принца Гарі, засновника Invictus games.

У Києві військові-ветерани продовжують готуватися до «Ігор нескорених», які цьогоріч мали відбутися у Гаазі, але через коронавірус були перенесені на наступний рік. Про це йшлося в сюжеті програми «Київ. Newsroom» на телеканалі «Київ».

20 ветеранів-учасників збірної України активно готуються до виступів у 7 видах спорту: пауерліфтингу, веслуванні на тренажерах, велоспорті, плаванні, легкій атлетиці, стрільбі з лука та баскетболі на візках.

Баскетбол на візках стане новинкою програми змагань

«Фонд «Ігор нескорених» хоче зробити захід в такому форматі, в якому воно завжди відбувалося. Без соціального дистанціювання, з можливістю обніматися, цілуватися і гарно проводити час разом. Ми плануємо підготовку як в цьому році. У нас буде не менше трьох навчально-тренувальних зборів» — розповіла Оксана Горбач, координатор проекту в Україні.

Під час відкритого тренування членам української збірної Invictus Games вручили медальйони від принца Гаррі, який і започаткував Ігри Нескорених у 2014-му році.

Тренувальні збори ветеранів відбуватимуться до кінця тижня, а вже навесні 2022-го року наші військові заново почнуть підготовку до Invictus games.

Фото: скріншоти