Українська ППО посилюється за рахунок отримання військової техніки та матеріально-технічних засобів, а також набуття практичного досвіду підрозділами ЗСУ.

Про це повідомив голова Київської міської військової адміністрації Михайло Жирнов в ефірі програми “Київ. Тримає удар” на телеканалі “Київ”.

За його словами, українська ППО посилюється за рахунок отримання військової техніки та матеріально-технічних засобів, а також набуття практичного досвіду підрозділами ЗСУ.

“Сьогодні ППО в такому стані, що дозволяє виконувати завдання по обороні столиці. З кожним днем ця система поповнюється та зміцнюється. Ви можете це відслідковувати по кількості розгромленої ворожої авіації та ракет по всій Україні. Як результат, ворог розуміє, що над Києвом краще не літати. Він знає, що тут на нього чекають сюрпризи. Крім того, частина ракет дальньої дії теж збивають наші комплекси. Це стало можливим за рахунок надання матеріально-технічної допомоги від країн-партнерів. ППО посилюється за рахунок отримання військової техніки та матеріально-технічних засобів, а також набуття практичного досвіду підрозділами ЗСУ”, – сказав Микола Жирнов.

Фото: Фейсбук