Інформацію надали "деякі небайдужі військовослужбовці" з цієї ж бригади.

Центр національного спротиву (ЦНС) отримав персональні дані воєнних злочинців армії рф, які чинили звірства в Бучі Київської області. Ідеться про інформацію не лише про самих рашистів, а й про їхні сім’ї — вказано в повідомленні прес-служби Центру національного спротиву (ЦНС).

Як повідомили в ЦНС, інформацію надали деякі небайдужі військовослужбовці 83 окремої десантно-штурмової бригади (військова частина 71289, пункт постійної дислокації – місто Уссурійськ Приморського краю).

Київ Media

Нещодавно на адресу Центру національного спротиву був надісланий цілий масив даних про військових з цієї частини. Разом з іншими підрозділами ця бригада брала участь в наступі на Київську область в лютому 2022 року і встигла “засвітитися” в Бучі“, – йдеться в повідомленні.

Наразі ЦНС має в своєму розпорядженні різні матеріали – фотографії, паспорти, службові посвідчення, адреси та фото місць проживання, фінансові документи. При чому не лише самих військових, а й членів їхніх сімей. Також є і багато службової інформації.

В центрі завершили перевірку  достовірності надісланих даних та розпочали серію публікацій про те, що саме отримано. Зокрема, оприлюднено персональні документи: внутрішні паспорти, військові посвідчення, свідоцтва про народження, техпаспорти на машини. Також відомі дані про склад родин десантників 83-ї бригади. Крім того є і заявки на оформлення службових закордонних паспортів для відправки підрозділів у відрядження до Сирії.

Тим часом, у Німеччині розслідують витік даних розвідки про звірства росіян в Бучі.

Фото: прес-служба ЦНС