А посвідчення водія можна буде отримати кур'єром.

В Україні відтепер можна проходити підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації водіїв онлайн. Рішення прийняли на засіданні уряду 15 вересня.

В уряді відзначили, що дистанційне навчання буде сприяти створенню умов, необхідних для досягнення нової сучасної освіти, а також отриманню можливості безперервного підвищення кваліфікації та професійної компетентності водіїв.

«Мова йде про забезпечення права на дистанційну форму навчання щодо підготовки водіїв за допомогою єдиної інформаційної системи МВС. Та щодо можливості отримання через електронний кабінет водія посвідчення водія з використанням засобів поштового зв’язку» — зазначив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

Дистанційне навчання буде проводитися за допомогою онлайн-лекцій та онлайн-тестування для груп слухачів на більше 10 осіб, які навчаються в індивідуальному порядку. Якщо акредитацію заклад втрачає, то і онлайн-навчання призупиняється.

Також до результатів дистанційної підготовки зараховується онлайн-присутність осіб на таких лекціях.

Крім того, посвідчення водія, замовлене через «Дію» чи електронний кабінет водія, за бажанням та за окрему плату через МВС можуть привезти кур’єром чи відправити поштою.

Послуги щодо перереєстрації чи реєстрації транспортних засобів усіх категорій пропонують збільшити до 200 грн.

Фото: Фейсбук