Її пропонують використовувати виключно на фронті й не направляти лицьовою стороною в бік наших бійців.

Мінкульт презентував проект «Ukraine Now and Forever», в рамках якого оприлюднив “об’єднаний бренд української культури” в світі #StandWithUkraine. Ним став соняшник.

“Сонях для українців – це не просто рослина. Це символ процвітання України та нашої єдності. Адже його стиглі зернини міцно об’єднанні між собою у єдине коло. Також це історія про емоції українців та про увагу до нас світу. Соняшник фокусує увагу. Це зараз потрібно і Україні. Люди з усіх країн можуть допомогти задля припинення війни, варварськи розпочатої росіянами на території України, та утвердження миру в нашій країні”, – інформує відомство.
Автор айдентики проекту Ukraine Now and Forever – Daniel Skripnik, український художник. Проект Ukraine Now and Forever, як акцентує Мінкульт, обʼєднає різні ініціативи та представить світу українську культуру і мистецтво у своїй самобутності та розмаїтті.

За словами блогера Остапа Українця, у міністерства великі проблеми з креативом і айдентикою.

“Не вперше. Але чи могли б ви бодай зараз зробити вигляд, що не просто висмоктуєте з пальця чергову риготну хуйню, а реально докладаєте хоч мінімальних зусиль до представлення України в світі”, – зазначив він у дописі.

І додав, що можливо роботу над айдентикою варто було віддати професіоналам.

Олександр Ткаченко, персонально до вас – можливо, варто було віддати роботу над подібними речима комусь із численних митців, котрі змалку не їбалися в очі естетикою “Сватів”? Ви продукуєте галіме убозтво і намагаєтесь нас усіх репрезентувати під його маркою”, – пояснив Українець.

Як зазначив редактор Юрій Кошмаренко, нову айдентику варто використовувати лише на фронті, він акцентує на соняшник в формі “ока”.

“Пропоную нову айдентику України від Мінкульта використовувати виключно на фронті й дуже обережно, не направляючи лицьовою стороною в бік наших бійців”, – наголосив Кошмаренко.

В мережі активно діляться фотоколажами та акцентують, що айдентика має ознаки плагіату – користувачі соцмереж звернули увагу на схожість ілюстрації з обкладинкою сингла “Hey Hey Rise Up”. Цю пісню записали Pink Floyd разом з солістом “Бумбокс” Андрієм Хливнюком на підтримку України.

Фото: Фейсбук