Нововведення набудуть чинності 1 серпня.

З 1 серпня Україна змінить правила визначення «червоних» та «зелених» країн. Про це у середу на брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Нагадаємо, зараз до «червоного» списку вносять країни, де кількість активних випадків коронавірусу більша, ніж 55 на 100 тисяч населення; решту вносять до «зеленого». З серпня цей алгоритм ускладниться.

29.07.2020 | Онлайн-брифінг щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції

Онлайн-брифінг з перекладом жестовою мовою міністра охорони здоров’я України Максима Степанова та заступника міністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ярослава Кучера

Опубліковано Міністерство охорони здоров'я України Вівторок, 28 липня 2020 р.

«…це буде повністю так само, як це відбувається у країнах Європи. Буде два показники, при перевищенні яких країна буде віднесена до «червоної» зони. Перший показник – приріст хворих за останні 14 днів, якщо він перевищує такий приріст на території України. Другий показник – відсоток хворих у країні за останні 14 днів у порівнянні з минулими 14 днями, якщо він буде більше 30%», — розповів Степанов.

Міністр додав, що інформація буде оновлюватися що 7 днів (зараз кожні 3 дні), відповідно переглядати списки будуть рідше.

Нагадаємо, напередодні 2 популярні серед українських туристів країни − Албанія та Болгарія, знову потрапили до «червоного» списку.