Брінк засвідчила підтримку США та готовність допомагати Києву в протистоянні російській навалі.

Новий посол США в Україні Бріджит Брінк, яка днями прибула до Києва, записала привітальне звернення до українців. Його поширює Твіттер-сторінка амбасади.

У ролику Брінк засвідчує підтримку США та готовність допомагати Україні протистояти російській агресії стільки, скільки це буде необхідно. Вступні слова вона говорить українською, продовжує англійською.

США – на боці українського народу у захисті суверенної, незалежної демократичної України. Ми допоможемо Україні захиститися від неспровокованої, невиправданої і жорстокої війни РФ. Ми продовжимо співпрацювати з союзниками і партнерами, щоб допомогти вам захищати свою країну, свої домівки, свою свободу і демократію. І ми будемо робити це стільки, скільки необхідно… Я знаю, що оборона України – це також оборона Європи, і для США це дуже важливо“, – заявила Бріджит Брінк.

Бріджит Брінк додала, що подбає про те, аби допомога, яку Штати надають на підтримку України, потрапляла до тих, хто її потребує.

Я пишаюся тим, що президент Байден призначив мене як представника США у ці складні часи. І я знаю, що Україна переможе – завдяки вашій мужності, згуртованості, рішучості та підтримці ваших друзів і партнерів. І коли це станеться, ми й надалі будемо підтримувати вас і ваше право визначати власне майбутнє і прокладати свій шлях“, – підсумовує Брінк.

Раніше Бріджит Брінк відвідала аеродром Гостомель та знищений літак “Мрія”.

Фото: Фейсбук