Найбільшу за площею пожежу ліквідували на Жуковому острові.

Про це повідомили на Facebook-сторінці ГУ ДСНС України в м. Києві.

За минулу добу, 1 квітня, столичні вогнеборці 5 разів виїздили на гасіння пожеж рослинності. Загальна площа займань склала майже 2500 кв. м.

Найбільша за площею пожежа, яку рятувальникам учора довелося ліквідовувати, сталася в Голосіївському районі столиці на Жуковому острові. На місці події вогнеборцями було встановлено, що на відкритій місцевості горів окремими осередками трав’яний настил. Через відсутність під’їздів до осередків пожежі, рятувальник приступили до гасіння вогню підручними засобами. О 19:09 бійці ліквідували пожежу на площі 800 кв.м.

Окрім цього, пожежники ліквідовували вогонь в екосистемах Деснянського, Оболонського та Дарницького районів столиці.

На щастя, внаслідок цих подій ніхто не постраждав. Причини виникнення пожеж встановлюються.

«Переважна кількість займань у природних екосистемах трапляється через легковажність громадян, котрі не зважають на чисельні застереження рятувальників і з потеплінням почали наводити лад на своїх земельних ділянках та прилеглих територіях шляхом випалювання сухостою та сміття. Вітряна погода сприяє швидкому поширенню вогню, який нерідко перекидається на людські поселення, об’єкти інфраструктури та завдає матеріальних збитків», – зазначили в дописі.

Водночас у ГУ ДСНС закликали людей за можливості завадити виникненню пожеж в екосистемах. Для цього необхідно бути вкрай обережними у своїх діях із відкритим вогнем, не залишати без нагляду розведене багаття, не розпалювати вогнища біля будинків і садиб, а також у жодному разі не спалювати скошену траву, чагарники чи сміття й не дозволяти робити цього дітлахам. Тільки виконання цих правил дозволить уникнути розгулу вогняної стихії.

Фото: фейсбук