Йдеться про Академічний Ліцей №3.

Про це написали у Facebook-спільноті “Мій Обухів“.

Зокрема, про історію, коли дітям не дозволили фотографувати свій шкільний обід, розповіла мама Тетяна Гуменюк. Аби перевірити цю ігформацію був поданий інформаційний запит,  у відповідь на який директорка роз’яснила ситуацію.

Так, директорка школи Надія Хоменко зазначила, що накази, які би забороняли фотографувати їжу або процес її приготування, адміністрацією закладу не видавалися.

Водночас директорка посилається на статтю 307 Цивільного кодексу України та “захист інтересів фізичної особи при створенні фото- кіно- теле- та відеозйомок”. У ній говориться, що “фізична особа може бути знята на фото- кіно- теле- та відеоплівку за її згоди“, при цьому зйомка на вулиці та під час публічних заходів є вільною.

Щоденний процес виконання трудових обов’язків не можна назвати заходом прублічного характеру. Отже, в так званих публічних місцях (шкільний кабінет, їдальня, коридор) зйомка дозволена лише з дозволу всіх учасників освітнього процесу“, – вказано у відповіді.

Я вважаю це дикістю і порушенням права дитини на збір інформації, до того ж з метою проінформувати батьків що вона їсть“, – зазначила Тетяна Гуменюк.

Вона також додала, що вбачає у риториці директорки мету вберегти школу від фото- та відеофіксації порушень.

Нагадаємо, нещодавно у Києві в школах Деснянського району почали впроваджувати нові форми харчування: зокрема, за принципом Food-comfort та мультипрофільного харчування (так зване «Дабл-меню»).

Фото: Фейсбук