Суд Києва засудив Ярослава Тарасенка до 12 років увʼязнення за причетність до вбивства у Києві колишнього депутата Державної думи Росії Дениса Вороненкова у березні 2017 року.

Про це повідомили у Телеграм-каналі “Грати”.

Так, суд дійшов висновку, що Тарасенко був водієм у кілера. Колегія також визнала його винним у незаконному зберіганні вогнепального пістолета, знайденого під час обшуку.

При цьому колегія виправдала другого підсудного — харківʼянина Олександра Лося, раніше засудженого за розбій. За версією прокуратури він стежив за ексдепутатом напередодні вбивства. Судді вирішили, що його провину не доведено.

Нагадаємо, що Дениса Вороненкова застрелили в центрі Києва 23 березня 2017 року. Убивця, українець Павло Паршев був поранений охоронцем російського ексдепутата і згодом помер від поранень у лікарні.

До слова, колишній депутат від Комуністичної партії РФ у 2016 році разом із дружиною Марією Максаковою переїхав у Київ і отримав громадянство України. У жовтні 2017 року тодішній генпрокурор Юрій Луценко заявив, що замовник вбивства — колишній цивільний чоловік Марії Максакової Володимир Тюрін. У березні 2018 року він був оголошений у розшук.

Фото: Фейсбук