Убитий на дорозі в Бучі чоловік з велосипедом - 58-річний Михайло Романюк у день загибелі їхав записуватись в тероборону. Його старенька мати розповіла про останній день його життя.

Про це йдеться у сюжеті Фактів.

Його посмертне фото облетіло майже весь світ. Убитий на дорозі в Бучі чоловік з велосипедом. Тіло Романюка так і пролежало на вулиці до самого визволення міста українською армією.

“Він казав, що не може сидіти у підвалі, коли агресори намагаються загарбати нашу землю. У мене, сказав, серце розривається. Він зібрався у військкомат і заспокоював мене, що буде довго жити”, – розказала мати загиблого.

Жителька Бучі Вікторія Батура розповіла, що у той день Михайло та її зять Олександр вирушили разом, окупанти стріляли із житлового будинку.

“По них стріляли з другого поверху житлового будинку. Зятю моєму пощастило, він вцілів, а Михайлові прилетіла куля в голову”, – сказала вона.

Жінки вирішили евакуюватися. Із собою взяли тільки документи. З Бучі вибиралися пішки, а потім натрапили на чоловіка, який узяв їх до своєї машини та вивіз подалі. Про те, що Михайло загинув, його матері розповіли пізніше, бо кажуть, жінка б так і не виїхала з Бучі.

Уже півтора місяці родина живе в одному з Луцьких центрів, де перебувають люди, які залишили свої домівки.

33 дні Буча була в окупації, а тіло Михайла, як і решти розстріляних мешканців міста, пролежало там, де застала куля російських нелюдів.

Належно поховати його вдалося лише тиждень тому.

Фото: Фейсбук