Котів вивезли у Краків та Варшаву.

Про це повідомили в організації UAnimals.

У повідомленні зазначили, що нещодавно до нас надійшов запит від притулку Ірини Добролюбової з Троєщини (Київ) з проханням допомогти вивезти 15 котів до Львова. Там їх мали зустріти партнери і забрати частину до польського притулку, а частину – по сім’ям.

Kyiv Media

“Евакуація успішно розпочалась, але в процесі все пішло шкереберть, адже виявилось, що котів 70, а зі Львова до польського кордону їх немає кому забрати. Тож волонтеру Тарасу, який зголосився допомогти, довелось пройти справжній квест: знайти в кого переночувати у Рівному, знайти дівчат, які зможуть по 15 котів в машині перетнути кордон з Польщею. І в результаті- квест був пройдений успішно”, – зазначили у дописі.

Kyiv Media

І додали, що частину автівок з котами не пропустили і дуже довго вивчали документи та мету в’їзду. Проте всі коти були підготовлені: з паспортами, чипами та щепленнями. “Врешті-решт польські прикордонники впустили котів у їх нове європейське життя, а наші неймовірні партнери прийняли їх та повезли їх до Варшави і Кракова, де на них вже чекали притулки та родини”, – підкреслили в організації.

Таким чином нам вдалося евакуювати котів у безпечне місце.

Фото: Фейсбук