Зокрема, в усіх відвідувачів перевірятимуть температуру.

У зв’язку з переходом всіх областей України в «жовту» зону в столичному театрі імені Лесі Українки діятимуть нові правила відвідування. Про це повідомляє прес-служба установи.

В театрі нагадали, що за рішенням Державної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішено встановити з 00 год. 00 хв. 23 вересня «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України.

Відтак, в театрі будуть діяти наступні обмеження:

  • усім глядачам вимірюватимуть температуру безконтактним способом;
  • відвідування вистав можливе тільки у захисних масках, при чому протягом всього часу перебування в театрі;
  • в приміщення театру слід дотримуватися соціальної дистанції та виконувати рекомендації працівників установи;
  • у залі необхідно займати тільки вказане у квитку місце і не пересідати на інші місця;
  • квіти артистам мождна передавати лише через адміністрацію театру, вклавши записку з іменем артиста в букет.

Зауважимо, що в зв’язку з посиленням карантинних обмежень в Мінкульті були представлені роз’яснення щодо нових вимог. Після цього деяккі кінотеатри продають квитки лише на окремі ряди.

Kyiv Media

Також в міністерстві зазначили, що якщо заклади культури хочуть працювати на повну – мають обслуговувати виключно вакцинованих, хоча б 1 дозою, або тих, хто має чинні довідки про тестування. При цьому треба мати мінімум 80% працівників також вакцинованих хоча б 1 дозою або з чинними негативними результатами тестів.

Для роботи в умовах жовтого рівня достатньо отримати хоча б одне щеплення та мати хоча б «жовтий» внутрішній COVID-сертифікат або тимчасово довідку 063-О, видану сімейним лікарем.

Також тимчасово для безперешкодного відвідування закладів культури чи будь-яких заходів дозволено мати негативний результат ПЛР-тестування чи експрес-тестування на антиген. Такий результат дійсний 72 години.

Фото: Фейсбук