Люди застерігають міську владу щодо неминучої екологічної катастрофи та інфраструктурного колапсу.

Про це повідомляє УНІАН.

Жителі столичного мікрорайону Жуляни заявляють, що готові до відкритого протистояння з «Будівельна Компанія-Парк», яка, за словами мешканців, проводить незаконне будівництво  житлової висотки на вулиці Вишневій, 6-8.

Як йдеться у зверненні мешканців до столичної влади, на земельній ділянці без будь-якої дозвільної документації почали гнати житлову висотку на 50 квартир.

Місцеві жителі звернулися до КМДА з вимогою негайно втрутитися в ситуацію та зупинити будівництво.

Місцеві мешканці попереджають про реальну екологічну загрозу будівництва для всього мікрорайону: забудовником не передбачено підключення комплексу до центральних мереж каналізації, що призведе до серйозних наслідків в результаті забруднення поверхневих вод і грунту прилеглих земельних ділянок фекаліями.

Люди зібрали документи, що свідчать про незаконність будівельних робіт. Департамент ДАБІ міста Києва офіційно проінформував, що не видавав і не реєстрував дозвільних або декларативних документів на право виконання забудовником підготовчих або будівельних робіт.

Департамент містобудування та архітектури КМДА підтвердив, що також не видавав «Будівельна Компанія-Парк» містобудівних умов і обмежень на забудову земельних ділянок по вул. Вишневої, 6-8, що підтверджується відсутністю відповідних записів у реєстрі.

На цей час Солом’янським відділенням поліції ГУНП в Києві розпочато кримінальне провадження за фактом самоправства, пов’язаного з проведенням будівельних робіт без дозвільних документів.

Нагадаємо, що 1 липня мер Києва Віталій Кличко закликав представників правоохоронних органів долучитися до роботи з активістами та міською владою для оперативного реагування на звернення киян щодо можливих незаконних будівництв у столиці. «У мерії відбулось засідання комісії з перевірки інформації щодо об’єктів будівництва, які викликають суспільний резонанс. І переконаний, нам потрібно активізувати роботу комісії з проблем незаконних забудов», – заявив Кличко.

Жителі Жулян розраховують на оперативну реакцію з боку влади міста.

Фото: скріншот з  Google Maps