Мова про житловий комплекс середньої забудови на 50 000 квадратних метрів.

Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко підтвердив фінансування державою будівництва житла для ірпінців, які втратили дах над головою. Про це в Телеграмі повідомляє міський голова Маркушин.

До кінця року на території колишнього санаторію “Ластівка” має бути збудовано житловий комплекс середньої забудови на 50 000 метрів квадратних.

Таким чином наші ірпінці, житло яких зруйнували російські окупанти, безкоштовно отримають нові квартири. Дякую обласному керівництву, Кирилу Тимошенку та нашому Президенту за підтримку цього проекту!” — пише Маркушин.

Також Маркушин показав, який вигляд має місто-герой після звільнення від російських окупантів. Відео 12 травня він опублікував у Telegram.

Очільник міста зазначив, що Ірпінь – один із тих населених пунктів Київщини, які зазнали найбільшої руйнації внаслідок російських обстрілів житлового сектору та цивільної інфраструктури.

За місяць запеклих боїв пошкоджено 70% міста. 8651 міський об’єкт поверхнево пошкоджений, 2738 об’єктів частково зруйновані, 885 об’єктів повністю зруйновані.

Раніше повідомлялося, що аналогічний ЖК зведуть також у Бородянці.

Фото: Фейсбук