За даними журналістів, міністр культури використовує конфлікт з головою КМДА як привід показати свою незамінність.

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко може втратити посаду, оскільки не справляється зі своїми обов’язками, а керівник Офісу президента Андрій Єрмак бажає бачити на його місці іншу людину. Про це йдеться в матеріалі «Української правди».

В статті вказано, що Андрій Єрмак хотів би віддати місце міністра культури нинішньому держсекретарю Мінкульту Ростиславу Карандєєву.

Також повідомляється, що у Ткаченка «відібрали» галузь туризму з повноважень через те, що він не справляється з обов’язками.

«Ткаченко класний у Facebook та у «Право на владу». А в реальному житті він не справляється. Наступного року ми плануємо залити з бюджету грошей на реставрацію історичних пам’яток під «Велике будівництво». Це великі проекти і багато сумнівів, що Ткаченко з цим справиться. Тому віддають Кубракову (міністру інфраструктури – ред., – розповів виданню один із представників команди Зеленського.

Повідомляється, що Ткаченко намагається втриматися на посаді, демонструючи Зеленському свою корисність у конфлікті з чинним головою КМДА Віталієм Кличком. При цьому, за даними видання, у випадку зміщення Кличка головним кандидатом на посаду голови КМДА залишається міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.

Ростислав Карандєєв — депутат Київради II, III та IV скликань, заступник міністра культури України з липня 2020 року. Очолював партію «Молода Україна» і був головою київського відділення Українського фонду культури. За даними «Наших грошей», Карандєєв спільно з Ігорем Баленком був співзасновником юрособи партії «УДАР Віталія Кличка».

Днями стало відомо, що Ткаченко витратив понад півмільйона на відпустку в Хорватії.

Фото: Фейсбук