При цьому визнають, що самі об'єкти будуються саме за кошти громадян.

Білборди з рекламою президентської програми «Велике будівництво» встановлені не за кошти платників податків. Про це сказав в інтервʼю «Бабелю» консультант ВБ, колишній медіаменеджер Юрія Голик.

Таким чином він прокоментував той факт, що на бордах вказано, що будівнитцво доріг відбувається «з ініціативи Володимира Зеленського», а не за кошти платників податків.

Так, Голик розповів, що за часів роботи в Дніпровській ОДА дякував у соцмережах саме платникам податків, за кошти яких фактично відбувається будівництво.

«Але будівництво — це кілька складових: перша — податки, друга — працівники, третя — менеджмент, який все відрегулює та проконтролює. Якщо ці три складові збігаються, виходять дороги», — вважає консультант.

Він додав, що борди з рекламою «Великого будівництва» підрядник встановлює за власний кошт.

«У жодному бюджеті ти не знайдеш жодної платіжки на жодну копійку з оплатою бордів. Є підрядник, він оплачує. Вони не одержують на це гроші з бюджету. Це не соціальна відповідальність підрядника. Це бажання: хочуть — вішають, не хочуть — не вішають. На мою думку, треба щоб висіло. Якщо вже цинічно до цього підходити, наприклад, у рамках «Великої реставрації» у Харкові ремонтують театр, у багатьох це може асоціюватись із мером, з Тереховим, наприклад. За це йому до електоральної скарбнички додасться балів. Але ж реставрація повʼязана з президентом, хай йому (додається рейтинг – ред.). Але я згоден, треба придумати, як таки повʼязати це з податками. Може, зробити окремий сайт або QR-код, на який можна навести та почитати, на які податки це зроблено і на що раніше ці податки йшли», — зазначив Голик.

Нагадаємо, кияни раніше створили петицію до Зеленського, в якій вимагають, щоб на банерах «Великого будівництва» вказували, що воно ведеться за гроші українців.

Фото: Фейсбук