В рамках проекту планується реконструкція будівлі солодовні колишнього пивзаводу Ріхерта, ревіталізація території, що включає штучну водойму, а також будівництво житлових і адміністративних будівель.

Про це повідомив свіввласник компанії А Development Олексій Баранов в інтерв’ю виданню Liga.net.

Він зазначив, що в рамках проекту планується реконструкція будівлі солодовні колишнього пивзаводу Ріхерта, ревіталізація території, що включає штучну водойму, а також будівництво житлових і адміністративних будівель.

“Плануємо починати з реконструкції будівлі солодовні Ріхерта – пам’ятки архітектури, і від нього далі розвивати територію. Тут будуть житлові будинки висотою 7-9 поверхів, паркінг в стилобаті, фудхолл, один з форматів Silpo, коворкінг на 5000 кв. м. Комплекс – пішохідна зона, два дитячі садки і, можливо, школа”, – розповів Баранов.

Крім того, Баранов прокоментував недавню перемогу на аукціоні ФДМ з приватизації заводу “Більшовик”. За його словами, торги були прозорими.

“Оцінювали об’єкт KPMG і Cushman&Wakefield – дві міжнародні компанії, лідери у своєму сегменті. Умови конкурсу затвердив Кабінет Міністрів. З ФДМ ми підписали договір купівлі-продажу, подали документи в АМКУ. Очевидно, могли брати участь всі інвестори, яким це було цікаво. Відхилення нашої заявки АМКУ – стандартна практика регулятора. Нагадаю, що у випадку з приватизацією готелю “Дніпро” перша заявка переможця конкурсу також була відхилена”, – додав він.

Водночас Олексій Баранов зауважив, що ціна, з урахуванням боргів підприємства і судових позовів, навіть вище ринкової.

“Якщо ми хочемо побудувати не багатоповерхові житлові будинки, щільність забудови повинна бути – 20 000 кв.м на га, виходить 660 000 кв. м загальної площі і близько 460 000 кв. м – корисних площ. При максимальних витратах в $86 млн, собівартість входу в кв.м – $190, навіть не почавши будівництво. Якщо врахувати вартість грошей в дорозі, ця сума може зрости за два роки до $250 за кв.м. Тому я вважаю, що 1,43 млрд грн – це навіть трохи вище ринкової ціни”, – пояснив власник А Development.

Нагадаємо, девелоперська компанія A Development Олексія Баранова та Костянтин Єфименко, відома реконструкцією Арсенальної, планує побудувати на Протасовому Яру житловий комплекс бізнес-класу, бізнес-центр та громадський простір.

Фото: Фейсбук