Проводити різні заходи планують до 2 вересня.

Про це повідомили на офіційному сайті Київської міської ради.

Сьогодні, 27 серпня, в Національному заповіднику «Софія Київська» відбудеться відкриття IV Фестивалю високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage.

Тема фестивалю цьогоріч: «МИ. Між минулим та майбутнім».

Захід поєднає музику, візуальне мистецтво, кіно, театр, літературу, балет і фешн. Щороку понад третину програми складають закордонні учасники.

«Захід відкриється музичною програмою дитячого хору «Щедрик» та електронного музиканта Антона Дегтярьова. Хор «Щедрик» – найвідоміший та найдавніший професійний дитячий хор Києва, у 2021 колектив святкує своє п’ятдесятиріччя. Антон Дегтярьов, маючи класичну освіту піаніста, став однією з найвпізнаваніших постатей в українській електронній музиці та є майстром ембієнт і гранж. Цей концерт є ключовим у концепції фестивалю. Також відвідувачі зможуть відвідати експозицію майстрів пізньобарокового мистецтва Йоганна-Георгія Пінзеля, його учня Франциска Олендзького та сучасного українського художника Олександра Животкова», – зазначають організатори.

Сім днів музики, візуального мистецтва, театру, літератури, бесід під ясенем із лідерами думок та культурними діячами, а також насичена дитяча програма будуть пов’язані з темою часу і проживанням життя «тут і зараз».

До слова, фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage започаткований у 2018 році у Києві. Традиційно він проходить в останні дні літа в Національному заповіднику «Софія Київська».

Фото: Київрада