Знижки діють у книгарні «Сяйво книги» та кав'ярні «Сяйво кави».

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

Аман Моламов, в. о. директора КП «Міський магазин», розповів, що власники «Картки киянина» отримають знижку в 20% на придбання книжок у єдиній у місті муніципальній книгарні «Сяйво книги». Цікаво, що знижка діє на весь книжковий асортимент.

«У «Сяйва книги» – особлива місія. Ми не просто продаж літератури, а місце, що об’єднує людей і виконує важливу соціальну функцію. Прагнемо, щоб більше киян долучались до читання, приходили на наші зустрічі з письменниками, журналістами, художниками, підтримували гривнею авторів українських книг. Саме тому із травня запровадили для власників «Картки киянина» 20% знижку. Аби всі кияни, особливо старшого віку, могли придбати книгу, яка припала до душі, та отримали задоволення від читання», – прокоментував Аман Маломов.

Окрім цього, для власників «Картки киянина» ще один приємний бонус – знижка у 10% на напої в кав’ярні «Сяйво кави». Тож можна погортати сторінки улюбленої книги перед покупкою та насолодитись філіжанкою кави. До того ж, асортимент книгарні щотижнево поповнюється новинками українських та іноземних видавництв – кожен знайде книгу на свій смак.

У КМДА зазначили, що за місяць акції знижкою скористалися більше 50 киян.

«Старожили чудово знають «Сяйво». Адже книгарня на Великій Васильківській, 6 за цією адресою працює вже 60 років, і є однією з найстарших у столиці. Свого часу на літературних вечорах тут виступали Остап Вишня, Павло Тичина, Максим Рильський. Традицію книгарня продовжує запрошувати творчих людей на авторські зустрічі з киянами. Анонс вечорів публікуються на сторінці КП «Міський магазин» у Facebook щотижня», – нагадали в КМДА.

Фото: КМДА