Заправка розташована на вулиці Промисловій, 6. 

Блогер Василь Крутчак опублікував на каналі “Ісландія” розслідування про те, як деякі ділки наживаються на паливній кризі в країні і Києві, зокрема.

Блогер знайшов АЗС у Вишневому, яка розташована на території державної акціонерної компанії “Автомобільні дороги України” і продає бензин по 71,5 грн за літр.

Крутчак отримав від свого знайомого інформацію про те, що у Вишневому є завправка, де можна купити бензин без черги, попередньо домовившись із власниками.

Він вийшов з ділками на зв’язок через Телеграм, ті йому пообіцяли 95-ий бензин і скинули геолокацію лише після того, як журналіст повідомив кількість пального, номер і марку свого автомобіля.

Заправка розташована на вулиці Промисловій, 6.

На АЗС Крутчака зустріли заправники, запитали номер машини, і після цього дозволили заправитися.

Після цього Крутчак встановив, що за адресою Промислова, 6 розташоване дочірнє підприємство “Київське обласне дорожнє управління ВАТ Державна акціонерна компанія “Автомобільні дороги України”. Директором якої є Проник Орест Юрійович, екс-голова «Автодоріг України».

Крутчак встановив ще кількох дійових осіб цієї схеми. Геолокацію йому на телефон було переслано з акаунта користувача Олександра Нерета. Крутчак знайшов акаунт нерета в Інатаграм, і закидає йому те, що хлопець публікує там фото у військовій формі та зі зброєю, хоча сам нібито не бере участі в бойових діях.

Нерета-молодший

Нерета виявився сином Олександра Миколайовича Нерети, який двічі намагався потрапити у Верховну раду — одного разу від “Батьківщини”, іншого — від “ЄС”.

Крутчак робить висновок, що Нерета пов’язаний з якоюсь із цих політичних сил. Прямих доказів цьому не наводить.

Згодом Крутчак опублікував в Фейсбуці допис про те, що Нерета-молодший після виходу відео закрив свій акаунт в Інстаграмі.

Редакція КиївMedia намагається отримати коментар представників АЗС.

Фото: Фейсбук