«Лісовий равлик» - це дитячий еко-майданчик, який є популярним місцем для відпочинку з дітьми.

22 жовтня у Виноградарському лісі у рамках реалізовації проєкту Громадського бюджету Києва відкрили оновлений дитячий майданчик з ігровими елементами «Лісовий равлик». Про це повідомили у КП “Київзеленбуд”.

У рамках проєкту цього року тут з’явилися ще три елементи і були відремонтовані встановлені раніше.  Це вже друге оновлення майданчику.

«Лісовий равлик» потрапив до Громадського бюджету Києва ще у 2017 році, і вже у 2018-му майданчик було відновлено. Після чого «Лісовий равлик» став популярним місцем для відпочинку з дітьми.

«Після відновлення занедбаного дитячого майданчика у виноградарському лісі, попит дітей на користування ним надзвичайно великий. Розширення спортивно-оздоровчого дитячого еко-майданчику «Лісовий равлик» дасть можливість задовольнити великий попит дітей і підлітків безкоштовно активно відпочивати в найпопулярнішому місці, де вони зазвичай гуляють», – пояснювали ініціатори під час подання нового проєкту у 2020 році.

У КП “Київзеленбуд” зазначили,  що 2017 року КО «Київзеленбуд» вже втілив в життя 8 проєктів Громадського бюджету міста Києва. До кінця року планують реалізувати ще 3 проєкти:

  • «Качині історії» – облаштування острівка для життя та годування птахів на озері № 1 у парку «Нивки»;
  • облаштування велосипедного маршруту «Лісова пісня» у Биківнянському ліс;
  • Екопарк «Сирецький яр».

Нагадаємо, на Ліісовому масиві у рамках Громадського бюджету Києва відкрили новий сучасний спортивний майданчик.

Фото: Фейсбук