Його планують звести на ділянці по вулиці Кленовій на землях комунальної власності.

Про це повідомила Бучанська міська рада.

У повідомленні зазначили, що Бучанський міський голова Анатолій Федорук та директор благодійної організації «Благодійний фонд «БалбекБюро» В’ячеслав Балбек підписали меморандум про співробітництво. Київський архітектор В’ячеслав Балбек під час підписання угоди презентував проєкт пілотного модуля на 15 сімей у Бучанській громаді.

За словами архітектора це буде територія комфортного житла навіть у зимовий період. Зводитиметься воно із дотриманням усіх норм – будівельних та екологічних. На території містечка планується звести два житлові блоки та двір для експериментальної роботи. Блок квартирного типу буде відведений насамперед під житло, де безкоштовно мешкатимуть сім’ї, що втратили житло. Частину блока займатиме польовий офіс RE:Ukraine.

Блок комунального типу виконуватиме дві функції: робочу й житлову. На першому поверсі буде розташовано коворкінг, де мешканці секції зможуть дистанційно працювати чи навчатися. На другому – кімнати для проживання. Реалізація проекту підсилить інфраструктурний потенціал, який є у Ворзелі.

За словами В‘ячеслава Балбека, це чудова ідея побудувати таке містечко та показати світові, як має виглядати тимчасове житло. Крім того, коли пілот відпрацює своє, модулі можна буде розібрати й використовувати на іншій локації за іншим цільовим призначенням.

Фото: Фейсбук