У соцмережаж пишуть, що лебедів відправили на смерть.

Про це розповіли у Telegram-каналі “Вечірній Васильків“.

У спільноті зокрема опублікували відео, як член виконкому Васильківської міськради Олександр Сокол вкидає  у водойму двох лебедів з підрізаними крилами. Місцеві пишуть, що ця водойма – стічна канава, а птахів віправили “фактично на смерть”.

Водойма має назву “Венеція”, а її розмір – 10 квадратів. Начебто у цю водойму з сусідніх вулиць часто стікають нечистоти, в якій постійно плаває різне сміття – пляшки, недопалки.

Що саме жахливе ця канава закута в бетон і лебеді з підрізаними крилами звідти вибратися не можуть навіть на берег постояти… Хатку для них обічяють колись у майбутньому“, – йдеться у повідомленні.

Також у спільноті опублікували відео цієї ж водойми, зроблене начебто декілька тижнів тому після зливи. На відео водойма вся покрита синьо-зеленими водоростями.

Звертаємося до всіх екологів, зоозахисників, природоохоронних органів та взагалі адекватних людей з проханням допомогти врятувати двох лебедів на Київщині“, – йдеться у зверненні.

Цікаво, що у Telegram-каналі просять писати звернення та слова підтримки на Telegram-акаунт @lubenskiy_igor, який належить одіозному екс-депутату Верховної ради Ігореві Мосійчуку.

Редакція Київ Media звернулась до зоозахисників з прохання допомогти розібратися у ситуації. Також редакція готує запит до мерії Василькова з проханням прокоментувати ситуацію.

Нагадаємо, нещодавно у Києві зоозахисники визволили зі  столичного пабу качку. Днями пташку передали в заповідник у Межигір’ї – качку відпустили вільно плавати на озері.