У Туреччині розпочались переговори між Україною та Росією щодо широкомасштабної війни, яку РФ розв'язала 24 лютого.

Переговори відкривав президент Туреччини Реджеп Ердоган, трансляція була в його акаунті на Twitter.

За столом переговорів Україну представлять міністр оборони Олексій Рєзніков, заступник голови МЗС Микола Точицький, заступник голови ВП Кирило Тимошенко, радник голови ВП Михайло Подоляк, голова фракції Слуга народу Давид Арахамія та нардеп СН Андрій Помер.

“Продовження війни нікому не принесе користі. Відновлення миру піде на користь вашим країнам та решті. Ви, як делегації, несете історичну відповідальність за прийняті сьогодні рішення”, – процитував промову Ердогана на відкритті переговорів радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

«Про фундаментальні положення переговорного процесу. Делегації паралельно працюють по всьому спектру спірних питань», — написав Подоляк про переговори Арахамії та мединського.

На переговорах між Україною та Росією, що відбудуться в Туреччині, українська делегація має програму-мінімум і програму-максимум: перша – розв’язання гуманітарних питань, друга – припинення вогню, сказав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в ефірі телемарафону.

Кулеба наголосив, що зараз за жодним з принципових пунктів переговорів домовленостей немає. За його словами, якщо Росія продовжуватиме повторювати свої пропагандистські штампи, сторони роз’їдуться.

Фото: Фейсбук