Окрім того, відхилення виявили у двох пробах води на контрольних точках водопровідної мережі "Київодоканал".

Про це повідомляє Держпродспоживслужба Києва.

Як зазначається, фахівці відібрали вісім проб питної води на спорудах міського водопровод «КИЇВВОДОКАНАЛ» та 7 проб питної води бюветних комплексів«КИЇВВОДФОНД», що забезпечує децентралізоване водопостачання.

У двох пробах питної води, відібраних на спорудах водовід №2 Дніпровської водопровідної станції були виявлені відхилення від гігієнічних вимог за мікробіологічними показниками (загальне мікробне число >50 КУО/см3, виявлено загальні коліформи).

Для цього “Київводоканал” залучив до проведення відбору проб води власну лабораторію та лабораторію ДП «Укрметртестстандарт», які здійснювали відбір проб води паралельно з лабораторією ДУ «Київський міський центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України».

За результатами досліджень трьох лабораторій проба води, відібрана з водоводу №2 Дніпровської водопровідної станції, відповідає гігієнічним вимогам, в т.ч. за мікробіологічними показниками.

У трьох пробах питної води, відібраних з бюветних комплексів «КИЇВВОДФОНД», що забезпечують децентралізоване водопостачання, встановлено відхилення від гігієнічних вимог за санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками на вул. Алма-Атинській, 109 (за санітарно-хімічними показниками); вул. Бориспільська, 30 (за мікробіологічними показниками); вул. Заслонова, 18 (за мікробіологічними показниками).

“Про результати лабораторних досліджень та встановлення відхилень Головним управлінням здійснюється інформування відповідних суб’єктів господарювання стосовно вжиття належних заходів реагування та приведення якості питної води у відповідність до гігієнічних вимог”, – повідомили в службі.

Також було проведено промивку та дезінфекцію на бюветних комплексах по вул. Алма-Атинська, 109, вул. Бориспільська, 30, вул. Заслонова, 18, що підтверджують відповідність гігієнічним вимогам проб питної води, відібраних на зазначених бюветах після здійснених заходів.

Фото: facebook