Скільки людей візьмуть у них участь, поки невідомо.

В травні цього року на території житлового масиву Русанівка у Києві пройдуть змагання з дуатлону. Про це йдеться на офіційній сторінці змагань у Facebook.

Змагання «Дуатлон Кубок Києва‒2021» заплановані на 16 травня з 06.30 до 13.30, організатор — громадська організація «Бігова Україна». Учасникам потрібно пробігти 5 км, проїхати на велосипеді 20 км та пробігти 2.5 км.

Захід відбудеться за маршрутами:

Русанівська набережна (від будинків № 1 та № 24/51) – Русанівський бульвар (від Русанівської набережної до будинків № 1 та № 2); Русанівський бульвар, 2/8 – Русанівська набережна – Дніпровська набережна – Дніпровська набережна, 16-в – Дніпровська набережна – Русанівська набережна – Русанівський бульвар, 2/8; Русанівський бульвар, 2/8 – Русанівська набережна – Дніпровська набережна – Дніпровська набережна, 17 – Дніпровська набережна – Русанівська набережна – Русанівський бульвар, 2/8; Русанівський бульвар, 8/2 – Русанівська набережна, 4 – Русанівський бульвар, 8/2.

«Стартуємо на Русанівці, біжимо та їдемо вздовж набережної, а потім знову повертаємося на Русанівку» — йдеться на офіційній сторінці змагань у Facebook.

За правилами змагань, учасник не допускається до третього етапу (бігу на 2.5 км), якщо час проходження першого (бігу на 5 км) та другого (вело) етапів перевищив 1 годину 40 хвилин. Окрім індивідуальної дистанції, передбачено також командні змагання та естафета.

Монтаж конструкцій та обладнання, необхідного для організації та проведення забігу, здійснюватиметься з 05.00 15 травня, демонтаж — ввечері у день змагань. Київський міський голова доручив забезпечити дотримання усіх карантинних обмежень під час змагань.

Як ми повідомляли, на Трухановому осторові майже півроку триватиме захід «Острів здоров’я. Екологія і спорт».

Фото: Фейсбук