Найбільше приписів склали по тимчасовим спорудам та МАФам.

Минулого місяця найбільше порушень інспектори КП «Київблагоустрій» та райдержадміністрацій фіксували в таких категоріях: МАФи та гаражі сумнівної законності, нескошена трава, сміття в несанкціонованих місцях та на узбіччях, літні майданчики, змонтовані без дозвільних документів або з порушеннями.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

Загалом інспектори благоустрою внесли 2 922 приписів та склали 190 адмінпротоколів.

Приписів стосовно МАФів у травні було найбільше – 893 та 114 адмінпротоколів.

«З прикрістю визнаю, що порушень благоустрою у столиці фіксуємо дуже багато. За місяць інспектори внесли майже 3 тисячі приписів, протоколів склали кілька сотень. Як ви знаєте, нині ми активно звільняємо від незаконних споруд підземні переходи. Перед демонтажем інспектор обов’язково вносить припис. Вимога – надати дозвільну документацію на розміщення або ж демонтувати власними силами. Тож приписів стосовно МАФів у травні було найбільше – до 900», – проінформував Тимур Ткаченко.

Очільник Департаменту міського благоустрою звернувся до балансоутримувачів, власників приватних і комунальних будівель та споруд із проханням ретельніше ставитись до благоустрою на своїх територіях. Вчасне вивезення сміття, скошування трави, прибирання прилеглих тротуарів, полив зелених насаджень убереже від протоколу та фінансових санкцій.

«Щиро вдячний тим підприємствам – комунальної та приватної власності, що без нагадувань дбають про прилеглі території, наводять красу та покращують комфорт для користувачів. Адже підвищення рівня привабливості столиці – наша спільна задача», – резюмував Тимур Ткаченко.

До слова, на сьогодні штрафи за порушення Правил міського благоустрою за статтею 152 КУпАП складають для фізичних осіб – 340-1360 грн, для юридичних – 850-1700 грн.

Нагадаємо, минулого тижня в столиці знесли більше 600 МАФів: найбільше в підземних переходах.

Фото: facebook