Для цього вистави відзнімають багатокамерною зйомкою.

У Театрі на Подолі постановка Камінний господар за твором Лесі Українки, стане дебютною, яку знімуть, оцифрують та покажуть з використанням новітніх 3D-технологій. Що очікує на глядача в інноваційному театрі — в сюжеті програми «Київ NewsRoom» на телеканалі «Київ». 

В столичному Театрі на Подолі відбуваються зйомки інноваційного арт-проекту «Театр 360 градусів». Завдяки голлівудським технологіям, кожен глядач зможе побачити театральні онлайн-вистави, де будуть задіяні 3D-копії акторів та декорацій. Це дозволить глядачеві побачити постанови під іншим ракурсом та насолодитися ними не виходячи з дому.

«Нам би дуже хотілося залізти кодному в телефон, в комп’ютер, в гаджет і показати, який є український театр, щоб потім людям захотілося піти в театр» — розповідає українська актриса Даша Малахова.

Виставу Камінний господар за твором Лесі Українки покажуть першою у новому форматі. Вона відбудеться у сучасній інтерпретації українського режисера Івана Уривського. Співпраця проекту із Театром на Подолі не випадковість — саме його часто називають найсучаснішим і найтехнологічнішим в Україні.

«Офлайн переходить в онлайн, але дуже багато людей вважають що в ньому немає душі, все штучне… це імплементація 3D-сканування, копій скульптур і акторів у спектакль, який ми відзнімаємо багатокамерною зйомкою на нашій сцені» — каже продюсерка Наталія Чижова.

Перші 10 прем’єрних онлайн-вистав Театру на Подолі відбудуться вже у листопаді і будуть безкоштовними. За анонсами і новинами проекту можна стежити через офіційну Facebook-сторінку «Театру 360 градусів».

Сюжет повністю дивіться нижче:

Раніше ми повідомляли про нову виставку у столичному Музеї у темряві.

Фото: скріншоти, фейсбук