Євген Гончаренко, який перебував майже місяць в лікарні, розповів про свій стан зараз.

Наразі танцюрист вже може повноцінно ходити й рухатися, але попереду на нього чекає ще одна непроста операція, тому що у нього відсутня частина кістки черепа.

За словами Євгена, у нього був також пошкоджений нерв правого ока.

“Кілька днів тому око повністю повернулося в орбіту, що, звичайно, не може не радувати”, – розповів Женя.

Однак наслідки від удару на цьому не закінчуються. Зараз лікарі готують для Жені спеціальну пластину, яку поставлять в ту ділянку, де відсутня частина черепа.

“По суті це мозок, обтягнутий шкірою. Кістку у лікарів, на жаль, не вийшло відновити, будуть закривати мені титановою пластиною. Щойно вона буде готова, мене одразу госпіталізують і в операційну”, – повідомив танцюрист.

Вартість такого лікування обходиться у величезні суми. За словами Жені, точні цифри батьки йому не називають, але він бачив кілька рахунків – мова йде про сотні тисяч. Кошти на лікування батькам довелося збирати – сім’я не змогла оплатити все самостійно.

“Це колосально великі витрати. Навіть, наприклад, один укол антибіотика коштує 8 чи 9 тисяч гривень”, – сказав Женя.

Говорячи про те, що сталося того самого дня, Женя Гончаренко зізнався, що пам’ятає все і нічого не забув. За словами танцюриста, до нього приїхали друзі з-за кордону і вони сходили в модний клуб. Дорогою до таксі невідомий чоловік на вулиці почав їх штовхати, без будь-яких словесних перепалок. А коли подруга Жені почала знімати те, що відбувається, щоб мати потім докази, це розлютило нападника.

“Пам’ятаю, як він цілеспрямовано йшов вдарити не мене, а її. Я просто собі б не пробачив, якби чоловік підняв руку на мою подругу. І я не вмію битися, я не встряю в конфлікти. Єдине, що я зміг зробити, це просто встати між ними. Правда радий, що це був я”, – сказав Женя Гончаренко.

До слова, 16 серпня танцюрист Надії Дорофеєвої Євген Гончаренко, якого кілька тижнів тому побив працівник УДО, вийшов із коми.

Нагадаємо, 1 серпня, близько 7:49 на вул. Антоновича, 45, біля гей-клубу Lift, між 28-річним чоловіком та 22-річним танцюристом шоу-балету Наді Дорофеєвої стався словесний конфлікт, який переріс у бійку. Внаслідок інциденту в танцюриста Євгена Гончаренка стався крововилив у мозок. Медики зробили йому трепанацію черепа, ввівши його в медикаментозну кому.

2 серпня правоохоронці затримали 28-річного чоловіка, який вчинив напад на учасника шоу-балету. Ним виявився працівник УДО. 3 серпня затриманого заарештували. А вже 5 серпня – звільнили з посади.

Вітчим постраждалого розповів, що медики спеціально не виводили Євгена з медикаментозної коми, адже організм ще не готовий функціонувати самостійно. У комі хлопець пробув більше 2 тижнів.

Після виписки з лікарні Євген пройшовся по подіуму в межах Ukrainian Fashion Week.

Фото: facebook