У Центрі організують роботу відділення термінового влаштування дітей і відділення для батьків із дітьми.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Святошинської РДА.

У дописі зазначили, що Сергій Павловський, очільник району, присвятив виїзну нараду організаційним питанням щодо створення Центру соціальної підтримки дітей та сімей на базі 5-ї дитячої клінічної лікарні.

«З метою соціального захисту дітей та сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, у Святошинському районі на базі дитячої клінічної лікарні № 5 (бульв. Вернадського, 53) планується створення Центру соціальної підтримки дітей та сімей Святошинського району», – нагадали в РДА.

Участь у нараді також взяли: начальник Служби у справах дітей та сім’ї виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) Валерій Танцюра, начальник Служби у справах дітей та сім’ї Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Світлана Топоренко та головний лікар дитячої клінічної лікарні № 5 Олександр Лисовець.

За результатами ознайомлення з матеріальною базою закладу було підтримано питання щодо можливості створення у структурі названого центру двох підрозділів: відділення термінового влаштування дітей і відділення для батьків із дітьми.

Фото: фейсбук