Центр буде розрахований на дітей та молодь з інвалідністю віком від 12 до 36 років та надаватиме послуги реабілітації для практично усіх нозологій.

Депутати Київради схвалили зміни до Програми економічного та соціального розвитку на 2021 рік,  Вони передбачають створення нового реабілітаційного центру на вул. Якуба Коласа, 8-А у Святошинському районі.

У змінах до програми передбачено кошти на проектування даного закладу. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Цей Центр буде розрахований на дітей та молодь з інвалідністю віком від 12 до 36 років та надаватиме послуги реабілітації для практично усіх нозологій.

«Важливість цього центру беззаперечна, адже у Святошинському районі 1470 дітей з інвалідністю до 18 років, а всього осіб з інвалідністю до 36 років – понад 5 тисяч. Я дякую керівництву району за оперативність у вирішенні цього питання та депутатам Київради за підтримку», – зазначила Марина Хонда.

Вона також додала, що надалі керівництво району повинно розробити проект нового Центру. Передбачається, що це буде реконструкція будівлі з надбудовою ще одного поверху. Попередня пропускна здатність Центру на рік – понад 2500 осіб з інвалідністю віком від 12 до 36 років.

Нагадаємо, Київ першим закупив соціальну послугу стаціонарного догляду для осіб із інвалідністю з психічними розладами.

Фото: unsplash