Нова абстракція прикрашає фасад місцевого ліцею.

Про це на своїй Facebook-сторінці розповів куратор проекту Олег Соснов.

На фасаді ліцею №157 за адресою проспект Оболонський, 12В з’явився стінопис із назвою «2104141700». Його створив французький митець Nelio в межах фестивалю «Французька весна в Україні».

«Завдяки своїй динамічній композиції та грі кольорів, новий стінопис французького художника Nelio, який прикрашає ліцей №157 м. Києва, пропонує школярам та мешканцям міста поринути у нефігуративне мистецтво. Прямолінійні форми нагадують навколишні архітектурні елементи та підкреслюють суворість і серйозність, необхідні для навчання в школі. Проте, завдяки грі пастельних кольорів та більш органічних фактур, ці форми ніби зливаються та пом’якшуються, створюючи однорідне та гармонійне ціле. Таким чином, витвір стає більш живим та теплим, що символізує соціальний аспект навчання», – зазначив Nelio.

Проект реалізовано за підтримки Посольства Франції та Французького Інституту в Україні.

«Подяка моїм друзям Ірині Лагутіній та Денису Воронцову за всебічну допомогу у реалізації цього проекту, а також директорці школи Пані Тетяні Ермак за довіру та підтримку. Дякую Nelio за цей стінопис та його майстерність на всіх етапах», – наголосив Олег Соснов.

До слова, це вже другий мурал від Nelio на стінах столиці. Раніше ми писали, що абстракція французького художника з’явилася на фасаді 18 корпусу НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського».

Студенти сприйняли цей проект неоднозначно. Дехто обурюється, що мурал не пасує до загальної архітектури студмістечка.

Водночас деяких студентів обурило, що під час підготовки до роботи, у корпусі замінили оригінальні дерев’яні вікна на металопластикові, разом із цим змінили і їхнє початкове розміщення.

Фото: фейсбук