У "Київрекламі" розповіли про схему так званих "рекламних" шахраїв.

Невідомі, від імені Управління з питань реклами КМДА та КП «Київреклама», через Телеграм повідомляють про дату демонтажу незаконного рекламного засобу і пропонують за гроші терміново оформити дозвіл, щоб він не підлягав демонтажу.

Про це розповіли на Facebook-сторінці Управління з питань реклами КМДА та КП “Київреклама”.

Для достовірності шахраї надсилають скрін з інформацією про конструкцію, яка знаходиться у відкритому доступі на мапі рекламних конструкцій Києва.

Судячи з скріншотів ціна такого питання складала 8500 грн за 4 рекламні конструкції.

До слова, в Управлінні зауважують:

  1. Офіційне спілкування з власниками рекламних засобів відбувається виключно за допомогою листів із підписом та печаткою. В жодному разі ми не використуємо для цього будь-які мессенджери.
  2. Оформлення вивіски чи рекламного засобу безкоштовне, і не має послуг пришвидшення отримання погоджуючих чи дозвільних документів.
  3. Мапа рекламних засобів є публічною і дозволяє будь-кому побачити будь-яку рекламну конструкцію міста та інформацію по ній.
  4. Всі вимоги про усунення порушень та накази на демонтаж завжди публікуються на сайті Управління. Тобто ви завжди можете їх перевірити.

“Будьте пильними, не піддавайтесь на провокації та, за жодних обставин, не перераховуйте кошти! У разі, якщо ви отримали таку пропозицію, просимо звертатись до Національної поліції”, – прохають киян.

Нагадаємо, процес оформлення вивісок у Києві максимально швидкий, комфортний та безоплатний. Усю інформацію про оформлення вивісок докладно описано в новому буклеті від «Київреклами» – «Вивіска. Як оформити за правилами».

Підприємці можуть в онлайні оформити рекламу за Правилами, яку надалі не демонтуватимуть. За будь-якою інформацією щодо розміщення реклами можна звернутися у телеграм-каналі щовівторка з 14:00 до 16:00.

Фото: facebook