Дівчинку терміново госпіталізували до лікарні.

Вчора, 22 липня, близько 17-ої години, ювенальні поліцейські склали протокол на мешканку Подільського району, 2-річна донька якої отруїлась алкоголем.

Про це повідомляє столична поліція в Facebook.

Ювенальні поліцейські склали протокол на мешканку Подільського району, 2-річна донька якої отруїлась алкоголемЖінка…

Опубліковано Поліція Києва Середа, 22 липня 2020 р.

Жінка спільно з сусідами вживала спиртні напої та не помітила, як її малолітня дитина випила алкоголь. Дівчинку терміново госпіталізували до лікарні, зараз її здоров’ю нічого не загрожує.

Ми встановили, що жінка разом із сусідами на кухні гуртожитку вживала спиртні напої. Її малолітня донька знаходилась поруч та випила алкоголь. Коли дитині стало зле, сусіди викликали лікарів. Ми відвідали лікарню та дізналися, що після отримання першої медичної допомоги дівчинці стало краще та зараз її здоров’ю нічого не загрожує, — зазначив старший інспектор ювенальної поліції Подільського управління поліції Євген Пастухов.

Наразі зібрані відомості зареєстровані у Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень Подільського управління поліції, а відносно матері складено протокол за ч.1 ст. 184 (Невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративне правопорушення. Санкція статті передбачає накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів громадян.

Окрім цього, інформація щодо інциденту направлена до служби у справах дітей Подільської районної державної адміністрації для організації подальшої взаємодії та проведення профілактичної роботи з правопорушницею.