Поліцейські вимагали від таких водіїв хабар у сумі від 300 до 500 доларів за не складання відповідних протоколів.

Про це повідомляє столична прокуратура.

Зазначається, що двоє поліцейських під час ранкового чергування зупиняли водіїв, які керували авто, маючи ознаки алкогольного сп’яніння.

Водночас, замість погроз штрафами та позбавленням права керування транспортними засобами, вимагали від таких водіїв неправомірну вигоду у сумі від 300 до 500 доларів за не складання відповідних протоколів.

Затримані «працювали» виключно у проміжок з 9:00 по 11:00 ранку, коли місцеві мешканці, які на передодні вживали алкогольні напої ще мали ознаки алкогольного сп’яніння.

Решту робочого дня правоохоронці займались особистими справами, не пов’язаними із виконанням покладених на них обов’язків.

Під час досудового розслідування задокументували низку фактів передачі хабарів на вимогу правоохоронців, а також численні факти відкритого вимагання неправомірної вигоди з боку останніх, які не досягли кінцевої мети.

Так, у вівторок, 28 вересня, після підтвердження чергового факту вимагання та отримання неправомірної вигоди у сумі 10 тис. грн за непритягнення водія до адміністративної відповідальності за ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, поліцейських затримано у порядку ст. 208 КПК України.

У ході невідкладних обшуків у фігурантів вилучено документи, чорнові записи, а також грошові кошти у сумі близько 8 тис. доларів США.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру та звернення до суду із клопотаннями про обрання запобіжних заходів.

Нагадаємо, у столиці з`явилися шахраї, які під виглядом комунальників пропонують за хабар уникнути демонтажу реклами.

Фото: facebook