Чоловіка затримали столичні правоохоронці за підтримки Європолу.

Про це повідомляє столична прокуратура.

Правоохоронні органи за підтримки Європолу виявили серію медіафайлів, на яких зображено процес сексуальної експлуатації малолітнього хлопчика. Згідно інформації Європолу, протиправний контент створювався на території України.

Під час проведення перевірки та відпрацювання даної інформації проведено ряд слідчих (розшукових) дій.

Встановлено, що з 2018 по 2021 рік 28-річний мешканець Полтавщини неодноразово ґвалтував та вчиняв інші злочинні дії сексуального характеру відносно сина своєї співмешканки, 2013 р.н, та створював за участі останнього протиправний контент у вигляді фото-відео матеріалів, які згідно висновку експерта, відносяться до дитячої порнографії.

Крім того, вказаний чоловік завантажував та зберігав в особистій електронній скриньці протиправний контент, а саме фото-відео матеріали з діями сексуального характеру за участі малолітнього хлопчика.

Слідчими поліції із залученням працівників ДПП НП України, представника відділу підтримки операцій ЄВРОПОЛУ ДМПС проведено обшуки за місцем проживання зловмисника, у ході яких вилучено комп’ютерну техніку та жорсткий диск з медіафайлами, що містять дитячу порнографію.

За результатами проведення слідчих дій чоловіка затримали.

На цей час затриманому повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави.

Йому повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 152, ч. 2 ст. 156, ч. 1, 3 ст. 301-1 КК України).

Фото: facebook