Усі учасниці академії працюють у Київській міській державній адміністрації та її структурних підрозділах.

Друга група жінок-управлінок завершила навчання у «Київській академії жіночого лідерства».

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Приємно бачити, що Київська академія жіночого лідерства спонукає жінок не зупинятися і навіть після закінчення курсів продовжувати розвиватися. Декілька випускниць першої сесії вступили до вищих навчальних закладів і, за їх словами, саме Академія спонукала їх до такого рішення. Я впевнена, що нові знання та навички допоможуть випускницям не тільки в кар’єрному, а й в особистісному зростанні. І дякую партнерам, які долучилися до організації проекту», – зазначила Марина Хонда.

Заступниця голови КМДА вручила 15 учасницям сертифікати, які засвідчують успішне завершення навчального курсу з розвитку управлінських та комунікаційних навичок.

Проєкт «Академія жіночого лідерства» реалізовується за ініціативи заступниці голови КМДА Марини Хонди на виконання Плану дій із досягнення рівності та імплементації Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків. Організаторами академії є управління з питань гендерної рівності Департаменту соціальної політики КМДА та ГО «Новий соціальний вектор». Навчання другої групи стало можливим завдяки підтримці «Фонду Олени Пінчук».

Учасниці академії пройшли програму, яка передбачала три навчальні модулі з розвитку управлінських та лідерських компетенцій, гостьові лекції. Також учасниці протягом усього навчання мали менторську підтримку.

Нагадаємо, у травні в столичному хабі відкрили Академію жіночого лідерства.

Фото: КМДА