Мова йде про 2695 житлових будинків, 69 лікарень, 251 навчальний заклад та 1098 відомств.

Починаючи з 7 травня КП «Київтеплоенерго» провело гідравлічні випробування 33% тепломереж, які обслуговують 4,1 тис. будівель житлового та соціального фонду.

Про це йдеться на Facebook-сторінці підприємства.

Як зазначається, випробування проходять поетапно, за затвердженим графіком, у кожній зоні теплоджерел (котелень, станцій теплопостачання, теплоелектроцентралей).

Станом на 7 червня на гідравлічну міцність випробували 51% тепломереж квартальних котелень і майже 30% магістральних тепломереж.

Наразі тривають випробування теплоджерел та мереж, які забезпечують теплом та гарячою водою споживачів на проспектах Перемоги та Науки, а також на вулицях Депутатській, Харченка, Полковій, Здолбунівській, Щусєва та інших.

Повний перелік адрес, де у зв’язку з випробуваннями тимчасово відсутнє гаряче водопостачання, – доступний на сайті КП «Київтеплоенерго».

Дізнатися терміни відновлення подачі гарячої води можна з оголошень на будинках, на сайті Центральної диспетчерської з питань ЖКГ або за номером телефону: 15-57 або (044) 500-1557 (з мобільного).

До слова, випробування мереж на гідравлічну міцність – обов’язкова складова підготовки теплового обладнання до зимових навантажень.

Щоб випробувати міцність та цілісність тепломережі, тиск води у трубопроводі піднімається на 25% і витримується протягом визначеного часу. Це дозволяє виявити «слабкі» місця трубопроводу і провести ремонтні роботи в міжопалювальний сезон.

“КП «Київтеплоенерго» звертається з проханням до киян та гостей міста дотримуватися правил безпеки. Паркувати авто лише в дозволених місцях, не залишати їх уздовж охоронних зон тепломереж (щонайменше на відстані 3 м від трубопроводу). Не наближатися до місця, де помітили просідання ґрунту чи витік води, та відразу ж повідомити Центральну диспетчерську за номером 1557”, – прохають киян.

Нагадаємо, на Лаврській виконали близько 80% реконструкції колектора дощової каналізації.

Фото: unsplash