Одна поїздка у метро, трамваї, тролейбусі та автобусі буде коштувати 20 гривень, а з карткою киянина — 12 гривень.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Одна поїздка у комунальному транспорті (метрополітені, трамваї, тролейбусі, автобусі) коштуватиме 20 грн у разі придбання разового квитка.

У разі оплати проїзду з використанням багатофункціональної електронної картки «Муніципальна картка «Картка киянина» вартість поїздки становитиме 12 гривень.

Для пасажирів, які купують поїздки, поповнюючи електронний квиток, вартість поїздки у комунальному транспорті становитиме від 15 до 20 гривень: 15 гривень при купівлі 50 поїздок, 20 гривень — при купівлі 1-9 поїздок.

Залишається також можливість придбання місячних проїзних квитків зі знижками. Одна поїздка за проїзним квитком коштуватиме від 14,20 грн залежно від типу проїзного. Також залишаються в обігу проїзні квитки, що використовуються з моменту активації: на 24 години, 48 та 72 години.

«Наразі кияни мають можливість придбати наперед поїздки за ціною 6,50 грн і деякий час користуватися комунальним транспортом за старими цінами», — сказав Микола Поворозник.

За процедурою підвищення тарифів розпочнуться громадські обговорення у форматі електронних консультацій, які триватимуть 15 днів.

Нові тарифи планують ввести— з 1 січня 2022.

Нагадаємо, раніше міський голова Кличко заявив, що ціна за проїзд у транспорті Києва буде менше 20 гривень і зросте лише в наступному році.

Фото: facebook