Це п’ятеро громадян України та громадянин Грузії віком від 25 до 54 років.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Загалом затримано шістьох зловмисників, які за попередньою змовою, організували злочинне угруповання задля викрадання транспортних засобів (ч. 3 ст. 289 КК України).

Як вказано, у березні 2022 року учасники угруповання, озброївшись автоматичною зброєю та розподіливши ролі кожного з них, прибули на територію спецмайданчика для тимчасового зберігання транспортних засобів, розташованого у Бориспільському районі Київської області.

Погрожуючи охоронцям майданчика застосуванням насильства, зловмисники незаконно заволоділи 34 мотоциклами та 5 автомобілями різних марок, після чого перевезли їх до невстановленого досудовим розслідуванням місця. За результатом проведених заходів правоохоронцям вдалося встановити особи учасників організованої групи та затримати їх у порядку ст. 208 КПК України” — йдеться в повідомленні.

Затримані — п’ятеро громадян України та громадянин Грузії віком від 25 до 54 років. Троє з них раніше притягувалися до кримінальної відповідальності, один перебуває у статусі обвинуваченого.

Правоохоронці провели за місцем проживання зловмисників обшуки та вилучили мобільні телефони, зброю, записи та документи.

Також у ході слідства встановлено місцезнаходження 10 раніше викрадених транспортних засобів — 5 мотоциклів та 5 автомобілів.

На цей час затриманим особам повідомлено про підозру та вирішується питання про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Фото: Фейсбук