У Києві відкриють ще 4 комунальні дитячі садки.

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про створення 4 комунальних закладів дошкільної освіти. Про це повідомляється на сайті Київської міської ради.

У Святошинському районі відкриють ясла-садок № 536 відкриють за адресою вулиця Бахмацька, 35. Новий дошкільний заклад розрахований на 130 дітей (орієнтовно 7 груп).

Мешканці 24 мікрорайону на Троєщині отримають новий дитячий садок на 260 місць. Заплановано облаштувати дитячий басейн, спортивну та актову зали з сучасним обладнанням, просторий харчовий та медичний блоки, адміністративні приміщення, кабінети логопеда та психолога. У дитсадку буде створено всі умови для маломобільних відвідувачів. Ясла-садок з 4 ясельними та 10 садовими групами планують відкрити вже цього року.

Також на Троєщині буде відновлено роботу комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) на вул. Закревського, 15-А. В ньому зможуть навчатись до 250 дітей.

Ще один дитсадок з’явиться на проспекті Миколи Бажана, 7–Є. Це дасть можливість забезпечити 210 дітей Дарницького району дошкільною освітою.

Видатки на утримання дитячих садків здійснюватимуться за рахунок коштів, передбачених бюджетом міста.

Фото: pixabay