У новому корпусі є відділення для лікування хворих на коронавірус на 20 ліжок.

Про це мер Києва Віталій Кличко написав в Facebook, додавши відео свого візиту до приватного медичного закладу.

У клініці «Оберіг» є обладнання для променевої терапії. Воно дозволяє здійснювати точність опромінення. Також обладнання для раннього виявлення раку та оперативних втручань. У клініці здійснили уже восьму трансплантацію печінки та збираються трансплантувати нирку.

«Завдяки реалізації цього інвестпроекту, в Києві з’явився надсучасний медичний заклад, де можуть отримувати медичну допомогу не тільки  кияни, а й пацієнти з усього світу», — написав Кличко.

Друзі! Відвідав сьогодні новий корпус клініки "Оберіг", що звели в столиці в рамках успішної співпраці приватного…

Опубліковано Віталієм Кличком Четвер, 1 жовтня 2020 р.

У новому корпусі клініки відкрили і відділення для лікування хворих на коронавірус на 20 ліжок. Невдовзі планують облаштувати ще одне таке відділення.

Інвестор вклав у проект майже 1 млрд гривень. З них  — 13,6 млн гривень на розвиток міста – поліпшення матеріально-технічної бази медзакладів Києва, ремонти відділень, закупівлю медичних меблів та обладнання.

Програма “Київ NewsRoom” телеканалу “Київ” уточнює, що клініка «Оберіг» – приклад ефективної співпраці міста і бізнесу. Кілька років тому клініка перемогла в інвестиційному конкурсі на будівництво медичного центру на території 14-ї клінічної лікарні, що на вулиці Зоологічній. За два роки було зведено десятиповерховий корпус. Тут є коронавірусне, онкологічне та інші відділення, поліклініка та стаціонар. Оплачені клінікою 13,6 млн гривень пішли на реконструкцію туберкульозної лікарні №2. 

До слова, цього року «Оберіг» сплатить ПДФО на понад 60 млн грн. А реалізація проекту дозволила створити близько 500 нових робочих місць.

Нагадаємо, нова поліклініка, яку будують на Осокорках, буде обслуговувати 50 тисяч пацієнтів.

Фото: facebook