Телеглядачі мали можливість спостерігати за роботою Форуму в прямому ефірі телеканалу «Київ», який був екслюзивним транслятором події.

«Київський Форум рівних прав і можливостей» проводиться вже вдруге. Цього разу обговорювали такі теми дискусійних панелей:

  • жіноче лідерство ‒ стратегічний ресурс управління змінами;
  • гендерні підходи та гендерний паритет як можливість для соціальних змін.

На форумі виступили:

– віцеспікерка Верховної Ради України Олена Кондратюк;

– директор Національного демократичного інститут в Україні (NDI) Ієн Вудвард;

– заступниця голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда;

– Голова Національного агентства України з питань державної служби Наталія Алюшина;

– заступник Міністра у справах ветеранів з питань євроінтеграції Олексій Ілляшенко;

– заступник голови КМДА Валентин Мондриївський;

– міжнародний консультант Структури ООН Жінки з гендерного та правозахисного підходу в реформі децентралізації (Канада) В’ячеслав Балан;

– спеціаліст з цифрової грамотності, гендерний експерт ПРООН Микола Ябченко.

Під час Форуму усі спікери дійшли висновку, що потрібно якомога більше розповідати успішних прикладів кар’єри жінок в держуправлінні чи у політиці.

Заступниця голови КМДА Марина Хонда розповіла про ситуацію в органах влади у столиці. Зокрема, вона звернула увагу на те, що нещодавно створили Київську Академію жіночого лідерства, учасницями якої є працівниці КМДА та її структурних підрозділів.

«Це дуже потужний проєкт, який допомагає жінкам отримати потрібні знання для побудови успішної кар’єри. Адже в цій сфері 80% працівників — жінки. Але ключові керівні посади займають чоловіки. Я сподіваюся, що знання, набуті тут, допоможуть учасницям не тільки в кар’єрному, а й особистісному зростанні», – розповіла Марина Хонда.

Також заступниця голови КМДА вважає, що сучасні жінки мають шанси успішно реалізувати свій потенціал в управлінні, але для початку потрібно самостійно визначитись, чи потрібно їм це. Адже часто жінки хвилюються, чи вистачить їм часу на сім’ю.

Партнери «Київського Форму рівних прав і можливостей»: Телеканал «Київ», Global Communities, USAID Ukraine, Національний демократичний інститут (NDI), управління з питань ґендерної рівності Департаменту соціальної політики КМДА.

Фото: facebook