В іншому автомобілі, за інформацією ЗМІ, перебував голова Комітету арбітрів федерації футболу України Лучано Лучі.

Заступник голови комітету з питань бюджету у Верховній Раді Україні IX скликання Олександр Трухін 23 серпня потрапив у ДТП.

Повідомляє Центр новин.

Нардеп керував автомобілем марки Audi. Медіа зазначають, що водій автомобіля Audi не дотримався безпечної дистанції та швидкості руху.

В іншому автомобілі, за інформацією ЗМІ, перебував голова Комітету арбітрів федерації футболу України Лучано Лучі.

“У машині Ауді знаходилось троє чоловіків. Усі п’яні. Після наїзду, одна людина була затиснута ззаді між сидінням водія. Сам водій був в досить сильному алкогольному сп’янінні. Він спробував втекти з місця аварії, але його затримали”, – повідомили очевидці події.

Очевидці ДТП розповіли, що Лучано Лучі знаходився в машині Ford  і дуже постраждав.

УАФ на офіційному сайті прокоментувала ДТП за участі Лучано Лучі.

“23 серпня о 15.45 у Дарницькому районі м. Києва сталася ДТП, в якій постраждав автомобіль Ford, в якому перебували голова Комітету арбітрів Української асоціації футболу Лучано Лучі, його помічник Роман Лишень та водій. Автомобіль стояв на перехресті, зупинившись на червоне світло світлофора. І в цей момент у нього врізався інший автомобіль. Внаслідок ДТП Лучано Лучі, Роман Лишень та водій отримали травми різного ступеня важкості”, – йдеться в повідомленні.

Наразі Лучано Лучі й Роман Лишень перебувають в одній із київських лікарень, — розповів офіційному сайту УАФ голова Спортивно-медичного комітету УАФ Вячеслав Попов.

“Внаслідок ДТП вони на певний час втратили свідомість. Після госпіталізації їм обом зробили операції, у даний момент вони перебувають у свідомості, загрози їхньому життю не існує. Отримані травми можна характеризувати як середньої тяжкості. Я зараз перебуваю разом із лікарями, що контролюють стан пана Лучі та його помічника. Планую залишитися тут до ранку. Більш детальну інформацію про стан постраждалих можна буде повідомити пізніше. Поки лише можу додати, що ситуація — під повним контролем Української асоціації футболу”, – йдеться в повідомленні УАФ.

Київ Медіа намагається з`яувати обставини події.

Фото: facebook