Патрульні склали адмінпротокол про керування у стані алкогольного сп’яніння на суддю Деснянського райсуду Києва Світлану Колегаєву.

Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

За його словами, протягом більш ніж півтора місяця порушниця перебувала то на лікарняному, то у відпустці, і жодного разу, на численні письмові запрошення поліцейських, так і не з’явилася до управління патрульної поліції у Києві для завершення оформлення відповідного адміністративного матеріалу.

Тому після виходу водійки з лікарняного патрульні відвідали її за місцем роботи та склали адмінпротокол на місці.

Його вже передали для розгляду по суті до Оболонського суду Києва.

Нагадаємо, у липні на вулиці Прирічній Audi Q5 Колегаєвої зніс стовп і врізався у дерево. Після цього над жінкою ледь не вчинили самосуд; наступно дня зранку вона взяла лікарняний на роботі, а активістам вдалося з’ясувати, що раніше вона нібито засуджувала активістів Майдану та їздить на незадекларованому авто.

На місці аварії Колегаєву начебто намагалися відбити від обуреного натовпу невідомі чоловіки. Проходити тест на Драгері вона відмовилася.

Також Суддя Колегаєва відома тим, що під час Майдану ухвалювала рішення проти активістів, одного з них посадила на 30 днів у СІЗО. Згодом вона намагалася це приховати у своїй декларації доброчесності.

Фото: facebook