До реалізації проекту залучатимуть представників бізнесу, навчальних закладів, Національної поліції, медичних закладів та установ, а також інших професій, які можуть бути корисними для туристів

Про створення Академії гостинності повідомляють на офіційному сайті КМДА.

За словами начальниці Управління туризму та промоцій КМДА Марини Радової, до реалізації проекту залучатимуть представників бізнесу, навчальних закладів, Національної поліції, медичних закладів та установ, а також інших професій, які можуть бути корисними для туристів.

За розробленим проектом Академію гостинності створять для тих, хто хоче показати Київ іноземним чи вітчизняним туристам.

«Для підвищення якості сервісу обслуговування туристів Управління реалізує постійно діючу програму навчання для волонтерів Києва. Тому ми регулярно співпрацюємо з бізнесом, туристичним та готельним сектором задля покращення послуг, які ми надаємо туристам та гостям міста. Наразі це буде курс вдосконалення майстерності з проведенням семінарів, тренінгів та повним курсом навчання для підвищення рівня кваліфікації», – зазначила Марина Радова.

Визначити формат курсу (онлайн чи офлайн) планують на початку наступного року.

Нагадаємо, через пандемію кількість туристів зменшилася на 65%.

Фото: unsplash