Міністр освіти й науки України відвідав свято останнього дзвоника в одній зі столичних гімназій.

Про це на своєму Telegram-каналі повідомив Сергій Шкарлет, міністр освіти й науки України.

У школах столиці почали відзначати останні дзвінки. Зокрема сьогодні, 18 травня, урочисте свято відбулося в гімназії біотехнологій №177 міста Києва, де побував Сергій Шкарлет.

Водночас Сергій Шкарлет порекомендував випускникам завжди ставити перед собою максимально амбітні цілі та впевнено крокувати вперед. На думку міністра, тільки за таких умов усе омріяне обов’язково здійснюється.

Окрім цього, міністр наголосив, що команда МОН наразі продовжує роботу над створенням конкурентоспроможних умов навчання, оновленням змісту освіти та підвищенням престижності української вищої школи у світі.

До слова, у вересні 2020 року Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти виявило плагіат у чотирьох роботах Сергія Шкарлета. Водночас ресурс false-science.ucoz.ua оприлюднив висновки, що плагіат був не лише в докторській дисертації Шкарлета, але й мав системний характер під час захисту в галузі економічних наук у Чернігівському національному технологічному університеті. Цікаво, що Шкарлет працював ректором у ЧНТУ.

Однак сам Сергій Шкарлет запевнив, що ніякого плагіату в його роботах немає. Міністр навіть подав до суду на Нацагентство з питань забезпечення якості освіти, а у МОН внесли законопроект, що позбавляє агентство незалежного статусу.

Нагадаємо, нещодавно ми писали, що в Києві всі школи та дитячі садочки працюють у звичайному режимі.

Фото: телеграм/Сергій Шкарлет