У Києві прибиратимуть прибудинкові території, дитячі та спортивні майданчики, парки та сквери.

Із 1 квітня у столиці розпочали місячник із благоустрою. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

Так, учора міський мер вивіз у місто на нараду голів районів та профільних заступників і глав департаментів. Вони перевірили деякі райони – зокрема, Шевченківський та Подільський.

За результатами перевірки Кличко доручив вивезти з прибудинкових територій шини і старі тумби. На їх місці поставити антипаркувальні стовпчики. Також дав завдання прибрати стихійні сміттєзвалища.

«Зима нарешті відступила. І всі міські служби розпочали наводити лад у парках, скверах, на прибудинкових територіях. Учора вивіз у місто на нараду голів районів та профільних заступників і глав департаментів. Із 1 квітня в столиці стартував весняний місячник з благоустрою. Тому ми перевірили деякі райони – зокрема, Шевченківський та Подільський. За результатами виїзду дав доручення всім службам і очільникам районів міста вивезти з прибудинкових територій шини і старі тумби. На їх місці ставити антипаркувальні стовпчики. Також дав завдання прибрати стихійні сміттєзвалища. Та навести лад після зими на Дніпровських пагорбах», – сказав Віталій Кличко.

Він підкреслив, що в усіх районах міста всі служби, що відповідальні за чистоту та благоустрій, задіяні до масштабного прибирання. Аби навести лад на всіх територіях, без винятку – автошляхах, прибудинкових територіях, дитячих та спортивних майданчиках, у парках та скверах столиці.

«Наголошую: це робота не тільки муніципальних служб, а й всіх організацій і установ, що також відповідальні за належний стан балансових територій. А персональну відповідальність за роботу районних служб несуть голови районів. І також нагадаю, що в столиці працюють інспектори з благоустрою, які фіксують стан територій. Штраф за порушення благоустрою – 1700 гривень», – наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, у столиці почали масово прибирати гумові покришки з територій районів. Так. раніше із Дарницького району прибрали та віддали на утилізацію більше 300 одиниць вживаних автомобільних покришок. А на Оболоні знесли більше 200 покришок.

Натомість одним із першим позбуватися від покришок у дворах почав Солом’янський район Києва.

Фото: КМДА