Ліхтарі оновлюють у рамках міської цільової програми зовнішнього освітлення Києва 2019-2022 роки.

Про це зазначив депутат Київської міської ради, член Постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Богдан Чорній, відповідаючи на запитання від мешканців.

За словами депутата, у 2019 році Київською міською радою було затверджено міську цільову програму зовнішнього освітлення Києва на 2019-2022 роки. У концепції передбачено капітальний ремонт мережі зовнішнього освітлення столиці із заміною ртутних та натрієвих світильників на світлодіодні.

«Наразі вже є позитивний соціальний, економічний та екологічний ефект від реалізації даної програми. Нові світильники встановлено на автошляхах, парках, скверах, місцях загального користування та підземних переходах. Модернізація вуличного освітлення забезпечує зменшення енерговитрат при освітленні вулиць міста внаслідок використання енергоощадних технологій. Важливо створювати комфортні умови для учасників дорожнього руху та підвищувати рівень безпеки киян у вечірній час на вулицях», – зазначив Богдан Чорній.

Депутат додав, що кияни можуть направляти свої звернення щодо оновлення вуличного освітлення до контактного центру Київської міської державної адміністрації за телефоном 15-51, а також звернутися за допомогою до депутатів Київської міської ради.

Нагадаємо, у сквері на Святошині встановили більше сотні нових LED-ліхтарів.

Фото: facebook